info@jtarge.com 0850 420 19 24 31400 HMKÜ TGB Alanı Teknopark

Dictum

Bakanlık Onaylı Dictum Dezenfektanları ile hijyen güvenliğinize katkıda bulunarak bütün temizlik işlerinizi bir arada ve güvenle yapabilirsiniz. İş yerinizin ve yaşam alanlarınızın dezenfeksiyonunu sağlama da büyük kolaylık sağlamaktadır.


El ve Cilt Dezenfektanı: El ve Cildinizin mikroorganizmalardan arındırılmasında güven ve rahatla kullanabilirsiniz. Mevcut bakteriyi dezenfekte ederek hijyeninize katkıda bulunur.

 


Yer ve Yüzey Genel Temizleme Dezenfektanı: Otobüs, gemi, cami, tren, anaokulu, sinema, tiyatro, ev vb. halka açık alanların yer ve yüzeylerin mikroorganizmalardan arındırılması için kullanılır. Sert zeminler için kullanılan bu dezenfektan 24 saate kadar etkilidir. Cilde zararlı etken maddeler bulundurduğundan cilde temasından kaçınılması önerilir.

 


Kıyafet ve Tekstil Temizleme Dezenfektanı: Tüm tekstil ürünleriniz ve kıyafetleriniz için kullanıma hazır hijyenik solüsyondur. Özel başlığı sayesinde içinde bulunan sıvıyı 600 parçaya bölerek yüzeye dağıtır. Ev tekstil ürünleriniz ve kıyafetleriniz için hızlı ve etkin dezenfeksiyonunu sağlayan alkol karışımıdır. Geniş bir yelpazedeki mikroorganizmalara karşı etkilidir. Durulama gerektirmeden hijyen güvenliğine katkıda bulunur, özel spreyi sayesinde kullanımı kolaydır. Alkol bazlı bir dezenfektandır. El ve cilde zarar vermeyen özel yapıya sahiptir.

 


Araç Dezenfektanı: Otobüs, gemi, cami, tren, anaokulu, sinema, tiyatro, ev vb. halka açık alanların yer ve yüzeylerin mikroorganizmalardan arındırılması için kullanılır. Tekstil ürünleri (koltuk, perde, sandalye vb.) ve halılar üzerinde herhangi bir renk kaybına neden olmaz. Araçta kalıcılığı minimum 1 hafta sürmektedir. El ve cilde zarar vermeyen özel yapıya sahiptir.

Sipariş Ver